Share and Enjoy !

Shares

LİDERLİK GELİŞİM ÇÖZÜMLERİ

Organizasyondaki liderlerin ve lider adaylarının kendilerini ve ilişkide bulundukları tüm paydaşlarını daha iyi tanıyarak liderlik bakış açısı geliştirmelerine yönelik eğitim, fasilitasyon ve danışmanlık çözümleridir.

Liderlik Gelişim Çözümleri ile lider ve lider adaylarında, varlıklarını güçlendirecek, ilham veren rol modellere dönüşmelerini sağlayacak, kendileriyle birlikte organizasyonel dönüşüme katkıda bulunacak davranış değişiklikleri hedeflenmektedir.

Liderlik Yetkinliklerini Değerlendirme

Sekiz liderlik boyutu, dört liderlik stili çerçevesinde lider ve lider adaylarının yetkinlikleri değerlendirilir. Liderlerin liderlik boyutlarında ve stillerindeki etkililik alanları belirlenir ve raporlanır.

Liderlik Kültürünün Oluşturulması

Organizasyonlara özel liderlik modellerinin geliştirilmesini içeren danışmanlık çözümleridir. Mevcut liderlik yaklaşımlarının analizi yapılarak organizasyonların hedef ve stratejileri ile uyumlu liderlik gereklilikleri oluşturulur. Liderlikte ortak dil gelişimini ve yöndeşliğini sağlayan lider takımına yönelik fasilitasyon programlarını içerir.

Yönetici Gelişim Programları

Liderlik gelişimini destekleyen bireylerin liderlik potansiyellerini ortaya çıkaran moduler eğitim programlarıdır.

I-LEAD

I-LEAD: Yeni Nesil Yetenek Gelişim Programı

Yeni Nesil Yetenek Gelişim Programı I-LEAD, çalışanların kurum kültürünü benimsemesini, ancak bunun ötesine geçerek gelecekte atanacağı pozisyonun ihtiyaçlarına cevap verecek donanıma ulaşmasını sağlıyor. Teorik bilgiden sıyrılarak gerçek deneyimlerle kişisel yetenekleri liderlik vasıflarına dönüştürüyor.

 

Eğitimlerle ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.