cpt_linkedin_event-04

20 Mayıs PERŞEMBE | 17:30

mine kobal ok & ümit barış torun

İlaç şirketlerinden, hekimlere, araştırma şirketlerinden ajanslara farklı lenslerden bakarak birlikte merak etmeyi hayal ediyoruz… Çünkü biz yeni soruları sormazsak, başkalarının yanıtlarını yaşarız.
Curious Pharma Talks’ta Mine Kobal Ok’un ilk konuğu Boehringer Ingelheim Ulusal Satış Müdürü Ümit Barış Torun, 20 Mayıs Perşembe saat 17:30’da canlı yayında sizlerle buluşuyor. Bu keyifli sohbeti kaçırmayın!

27 Mayıs PERŞEMBE | 17:30

Mine Kobal Ok & Sibel Dağdeviren Özüağ

Curious Pharma Talks’ta Mine Kobal Ok’un konuğu Danone Dach Kıdemli Yetenek Geliştirme Müdürü Sibel Dağdeviren Özüağ, 27 Mayıs Perşembe saat 17:30‘da canlı yayında sizlerle buluşuyor. Bu keyifli sohbeti kaçırmayın!

3 Haziran PERŞEMBE | 17:30

Mine Kobal Ok & Çağdaş Yılmaz

Curious Pharma Talks’ta Mine Kobal Ok’un bu haftaki konuğu Janssen Türkiye Onkoloji & Hematoloji İş Birimi Direktörü Cağdaş Yılmaz, 3 Haziran Perşembe saat 17:30‘da canlı yayında sizlerle buluşuyor. Bu keyifli sohbeti kaçırmayın!

10 Haziran PERŞEMBE | 17:30

Mine Kobal Ok & Senem Birim

Curious Pharma Talks’ta Mine Kobal Ok’un bu haftaki konuğu Sanovel İlaç İK & İletişim Direktörü Senem Birim, 10 Haziran Perşembe saat 17:30‘da canlı yayında sizlerle buluşuyor. Bu keyifli sohbeti kaçırmayın!

17 Haziran PERŞEMBE | 17:30

Mine Kobal Ok & orkun erkuş

Curious Pharma Talks’ta Mine Kobal Ok’un bu haftaki konuğu Roche İlaç Türkiye Pazar Erişim ve Sağlık Politikaları Bölüm Direktörü Orkun Erkus, 17 Haziran Perşembe saat 17:30’da canlı yayında sizlerle buluşuyor. Bu keyifli sohbeti kaçırmayın!

24 Haziran PERŞEMBE | 17:30

Mine Kobal Ok & orkun erkuş

Curious Pharma Talks’ta Mine Kobal Ok’un bu haftaki konuğu ICCONSULTING Kurucusu İzzet Çağlayan, 24 Haziran Perşembe saat 17:30‘da canlı yayında sizlerle buluşuyor. Bu keyifli sohbeti kaçırmayın!

1 temmuz PERŞEMBE | 17:30

Mine Kobal Ok & burçak erenmemişoğlu

Curious Pharma Talks ilk sezonu keyifli bir sohbet ile kapatıyor! Mine Kobal Ok’un bu haftaki konuğu AbbVie Türkiye’den Customer Excellence Director Burcak Erenmemisoglu, 1 Temmuz Perşembe saat 17:30‘da canlı yayında sizlerle buluşuyor. Bu keyifli sohbeti kaçırmayın!

Canlı yayınlardan haberdar olmak için bizi takip edin!