SALI | 17:30

WTF TALKS

26. İnsan Kaynakları Zirvesi Moderatörleri, bir seriyle önceden başlıyor! Zirve öncesi farklı konuklarıyla pratik, yararcı ve ilham veren sohbetlerle her salı canlı yayınla sizlerle buluşuyor. İlk yayın 25 Mayıs Salı günü saat 17:30’da

PERŞEMBE | 17:30

CURIOUS PHARMA TALKS

Sağlık endüstrisinin dinamikleri yeniden inşa edilirken meraklı sorular sormak için güzel bir dönemdeyiz…
Çünkü biz yeni soruları sormazsak, başkalarının yanıtlarını yaşarız. Management Centre Türkiye Danışmanlarından Mine Kobal Ok, Curious Pharma Talks serisi ile Perşembe günleri saat 17:30’da canlı yayın konuklarıyla sizlerle buluşuyor. Merak dolu sohbetleri kaçırmayın!

Çarşamba | 2020

MCT TALKS CHRO Buluşmaları

CHRO: Şirketlerin yeni döneme uyumlanma süreçlerine dair yaklaşımlarını ve uyguladıkları iyi örnekleri konuştuğunuz Aziz Emre Günel moderatörlüğünde MCT Talks | CHRO Buluşmaları farklı sektörlerden ve organizasyondan konuklarla sizlerle!

26 May 2017

mct talks

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation. 

23 Mart 2021

equnox'21

Yeni gerçekliğin ikinci baharında şirketlerin stratejik önceliklerini ve iş/insan yönetimindeki gelişmeleri konuşacağımız, ülkemizin farklı şirketlerinden lider isimler, Tanyer Sönmezer ile EQUINOX’ta buluşuyor!

22 eYLÜL 2020

EQUNOX'20

Şirketlerin yeni gerçeklikte stratejik önceliklerini ve iş/insan yönetimindeki gelişmeleri konuşacağımız, ülkemizin farklı lider şirketlerinden üst düzey yöneticiler, Tanyer Sönmezer ile EQUINOX’ta buluşuyor!

Canlı yayınlardan haberdar olmak için bizi takip edin!