İş Ortaklarımız

Share and Enjoy !

Shares

Ashridge Business School

Yönetici Eğitimi ve Gelişimi Programları

Dünyanın önde gelen işletme okullarından biri olan Ashridge Business School, potansiyelini daha ileriye taşımak isteyen birey ve organizasyonlara Yönetici Eğitimi ve Gelişimi programları sunuyor.

Sistematik inovasyonu hedefleyen “IChamp Gelişim Programı”

Management Centre Türkiye (MCT) ile Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM), Türkiye’de inovasyon başarısını arttıracak önemli bir eğitim programını Türkiye’ye getirdi…

Denison

Şirketlerin; lider, ekip ve organizasyonlarını geliştirme

Daniel Denison ve William Neale tarafından kurulan Denison Danışmanlık, şirketlerin lider, ekip ve organizasyonlarını geliştirmeye yönelik araştırma tabanlı araçlar sunuyor.

Genius İstanbul

Management Centre Türkiye (MCT) ve Peter Fisk işbirliği ile

Genius İstanbul, Management Centre Türkiye (MCT) ve Peter Fisk işbirliği ile Türk iş dünyasının lider ve çalışanlarına ilham veren stratejik ve uygulamaya yönelik çözümler sunuyor.

Middlesex Üniversitesi

Türkiye’de “Liderlik” ve “Koçluk” alanlarındaki en etkili master programlarından biri

Management Centre Türkiye (MCT) ve Middlesex Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilen MCCLO (Masters in Coaching, Consulting and Leadership in Organisations) Master Programı…

Müşteri ilişkilerinin ölçümlenmesi ve ödüllendirilmesi

Investor in Customers, müşteri hizmeti ile müşteri ilişkilerinin ölçümlenmesi ve ödüllendirilmesi amacıyla kurulmuş uluslararası bir standarttır.

Bireylerin ve şirketlerin performans gelişimi

Birleşik Krallık merkezli The Insights Group, dünya ekonomisine yön veren küresel şirketlere 20’den fazla ülkede, performans gelişimi alanında danışmanlık yapıyor.

Uluslararası arenada kabul görmüş en saygın programlardan biri

MCT, İnsan Kaynakları yönetimi konusunda dünyanın en büyük kuruluşu olan Society for Human Resource Management (SHRM)’ın Türkiye’deki tek resmi iş ortağıdır…