MİSYON, VİZYON, DEĞERLER VE STRATEJİ ÇÖZÜMLERİMİZ

These are facilitation and consultancy solutions that use a participatory approach to determine an organization’s existential mission, desired vision, the strategies and values required to reach that vision and the priority actions that must be taken in line with these strategies.

DESIGN THINKING: TASARIM ODAKLI DÜŞÜNME

İnsanlık, tarihinin en hızlı değişen, gelişen ve üreten döneminde yaşıyor ve bu değişime ayak uydurmanın yolu da zihinsel dönüşümden geçiyor. İnovasyon çağının içinde kurumlar seçim yapmak zorunda kalıyor: Yaşananlara tanıklık etmek veya değişimin parçası olmak. Değişimin parçası olmayı tercih ediyorsanız, MCT sizi tasarım odaklı düşünme ile tanışmaya davet ediyor.

Tasarım Odaklı Düşünme, size hedef kitlenizi anlama ve farklı disiplinleri bir araya getirerek yeni fikirleri hızla hayata geçirme imkanı sunuyor. Problemlere insan merkezli ve iş birlikçi bir yaklaşımla eğilip, yaratıcı, sürdürülebilir ve pratik çözümler üretmeyi sağlıyor. Tüketici nezdinde bir adım öne çıkaracak yeni  ygulamalar geliştirmek, dünyayı hedef kitlenizin bakış açısından görmek veya yeni deneyimlerle süreçlerinizi  mükemmelleştirmek…

Hedefiniz ne olursa olsun, Tasarım Odaklı Düşünme size aradığınız çözümleri sunuyor.

 

Contact us for further information about our solutions.