Nazan Uytun

“Yetişkin Eğitimi’nde temel prensip bilgi değil, tutum değişikliğini yaratacak ilhamı verebilmektir.”

Özgeçmiş

Nazan Uytun, 1986 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur. Yatırım Bankacılığı ile başladığı bankacılık deneyimini Şube Yöneticisi olarak tamamlamıştır.

Uytun, 2006 yılından bu yana Kurumsal Eğitmen – Eğitim Koçu olarak hizmet veriyor. Koçluk ICF Akreditasyonu’nu 2007 yılında tamamladı. 2008- 2010 yılları arasında Ibtech / Finansbank Teknik Eğitimler Birimi’ni yönetti ve üniversitelerde gönüllü koçluk çalışmaları yaptı. Halen öğrencilerle gönüllü çalışmalarına devam etmekte, kişisel gelişim ve koçluk üzerine yazılar yazmaktadır.

Kurumsal Eğitmenlik’e paralel olarak proje bazında “Yetkinlik Bazlı Değerlendirme” yapmakta ve Takipli Eğitim programlarında görev almaktadır. Yönetici Koçu ve Yaşam Koçu olarak da hizmet vermektedir .

Eğitim verdiği kurumlar arasında; İş Bankası, Garanti Bankası, TEB Türk Ekonomi Bankası, Yapı Kredi, Finansbank, Akbank, A Bank, Ziraat Bankası, VakıfBank, Halk Bankası, Şekerbank, Garanti Emeklilik, ING Emeklilik, Erdemir, Tofaş, Koç Holding, Migros, Magnetti, Koçtaş, Arçelik, İpragaz, Bosh, Şişecam, Enerjisa, SaSa, Phillip Morris, GlaxoSmithKline, Cybersoft, Doğuş Grup, Sahibinden.com, Nurus, Prymisian, Çalık Holding, L’Oreal, Aromsa, Betek Boya, Atos, Multi Devolopment, VDF,  TüvTürk; değerlendirme yaptığı kurumlar arasında ise İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası bulunmaktadır.

Uzmanlık Alanları

  • Koçluk
  • Fasilitasyon Teknikleri
  • Etkili Konuşma ve Sunum Yapma Becerileri
  • Müzakere Teknikleri
  • Eğiticinin Eğitimi

Bugünlerdeki İlgi Alanları;

Yöneticilere Özel Etkili Konuşma Becerileri Koçluk Programları’nı hayata geçirmeyi planlamaktadır.